دعوت از استاد عالیمقام جناب آقای غلامحسین امیرخانی

خدمت سرور عالیمقام ،  استاد محترم،  جناب آقای غلامحسین امیرخانی

با سلام و عرض ادب

 احتراماً اینجانب " مصطفی امیرخانی فرزند شادروان میرزا مجتبی امیرخانی ( فیاض ) از روستای تکیه ناوه طالقان " به نمایندگی از گروه ( طالقان – بهشتی دیگر ) که متشکل از جمع  کثیری از جوانان مشتاق و فرهنگ دوست اهل طالقان می‌باشند ، در شبکه‌های مجازی اجتماعی و فرهنگی نسبت به حفظ  و پاسداشت میراث  فرهنگی سرزمین کهن پدریمان اعلام آمادگی نموده ،  وبا تجربه از حرکت اولیه مهرماه سال نود،  در دومین مراسم پاکسازی طبیعت پیرامون دریاچه سد طالقان از زباله‌های غیرقابل بازگشت به چرخه طبیعت ، تصمیم به شرکت در این امر خیر و خداپسندانه گرفته‌ایم.

لذا خواهشمند است با عنایت ویژه ، نسبت به پذیرش دعوت گروه در حضور نمادین در این مراسم " در صورت صلاحدید " موافقت نموده و مایه دلگرمی بیشتر و مباهات جوانان پرشور و فرهنگ دوست طالقانی باشید و با  قدوم مبارکتان سرمه خاک چشمانمان گردید.

بی شک ، شنیدن نظرات  و خاطرات جنابعالی در خصوص ابعاد شکل گیری پایه های هنر خوشنویسی ، نقش مردم و طبیعت بکر طالقان در این مهم ،  خاطرات دوران کودکی و علت تعلق خاطر جناب استاد به سرزمین پدری، از زبان حضرتعالی برای نسل جوان طالقان ، خالی از لطف نخواهد بود.

 زمان مراسم : روز جمعه هشتم اردیبهشت ماه سال نود و یک همزمان با انتهای هفته زمین پاک  از ساعت ده صبح الی شش بعدازظهر

مکان : یک فضای مناسب و هموار پیرامون دریاچه سد طالقان ( البته با توجه به مساعد بودن هوا )

 

""" ضمناً شماره همراه اینجانب ( 73***091248 )  جهت  آمادگی  برای تجمع اعضاء و استقبال از حضرتعالی در خصوص  استماع  سخنان دلگرم کننده  چهره ماندگار تاریخ ایران زمین  و مراسم عکسبرداری و ملاقات حضوری به استحضار می‌رسد. """

                        

                                                                                            با تشکر و امتنان

                                                                                       ازطرف ارادتمندان جنابعالی

                                                                                          مصطفی امیرخانی

/ 0 نظر / 23 بازدید